Rilastil Sun System Lotion SPF 50+-Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme

  Rilastil Sun System Lotion SPF 50+-Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme

  Referenca:

  2,600 Lekë

  Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme 100 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim me një teksturë të lehtë, i përshtatshëm për trupin.

  Ofron mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB. Parandalon djegiet dhe irritimet e lëkurës, që vijnë si pasojë e ekspozimit për një kohë të gjatë në diell. Parandalon dukurinë e fotoplakjes. Ushqen dhe zbut lëkurën. Ndihmon për një nxirje uniforme.

  Si pasojë e pranisë së filtrave, mund të shkaktojë ngjyrosje të rrobave. Rezistent ndaj ujit. Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium. Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Jo komedogjenik.

  KRSHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në lëkurë rreth 30 minuta para ekspozimit ndaj rrezatimit diellor dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: