Rilastil Krem kundër strijave 200 ml +FALAS Qumësht pastrues 15ml & Krem anti-rrudhë 15ml

  Rilastil Krem kundër strijave 200 ml +FALAS Qumësht pastrues 15ml & Krem anti-rrudhë 15ml

  Referenca:

  5,500 Lekë

  Krem kundër strijave 200 ml +FALAS Qumësht pastrues 15ml & Krem anti-rrudhë 15ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, i përshtatshëm për të parandaluar dhe trajtuar strijat e formuara nga degradimi i fibrave të kolagjenit dhe elastinës gjatë periudhës së adoleshencës, shtatzënisë ose nga një ndryshim i menjëhershëm në peshë.

  Përmban izoaminoacide, që janë elementë të rëndësishëm në proçeset qelizore, pasi rrisin elasticitetin dhe rezistencën e lëkurës.

  Alantoina, ndihmon në rigjenerimin e lëkurës, e zbut dhe e mbron atë. Këtij kremi i është shtuar dhe një kompleks vitaminik me veti antioksiduese dhe eutrofike. Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium. Testuar klinikisht. Pa parabenë. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. PH fiziologjik.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: