Rilastil Lipofusion Intensive Night Cream-Krem nate kundër celulitit

  Rilastil Lipofusion Intensive Night Cream-Krem nate kundër celulitit

  Referenca:

  5,000 Lekë

  Krem nate kundër celulitit 200 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, i cili ka për qëllim të luftojë parregullsitë e lëkurës të krijuara nga celuliti. Në sajë të përbërësve të tij ka veti të pakësojë lipogjenezën, të rrisë lipolizën dhe të nxisë metabolizmin qelizor.

  Me përbërës aktivë (Iodotrati®, Zedomina-2®, Vegetable Liposome of Horse-Chestnut) që i japin këtij kremi vetinë të përmirësojë mikroqarkullimin dhe të drenojë lëngjet e tepërta. Në sajë të Ucpeptide®, Atpeptide® dhe ekstraktit të Euglena Gracilis kremi stimulon lipolizën dhe pakëson lipogjenezën, duke ulur sasinë e yndyrës në organizëm dhe duke dhënë kështu një efekt dobësues.

  Vaji esencial i qitros stimulon më tej metabolizmin e indit dhjamor. Si rezultat lëkura rimodelohet, bëhet më e butë dhe më e hidratuar. Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Testuar për nikel, paladium, krom, mërkur dhe cobalt. Pa parabenë. Pa kafeinë.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet kremi në darkë, në zonat e nevojshme dhe masazhohet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: