Guam Tourmaline Fangodoccia Termico-Baltë termike kundër celulitit

  Guam Tourmaline Fangodoccia Termico-Baltë termike kundër celulitit

  Referenca:

  5,200 Lekë

  Baltë termike kundër celulitit 400 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Trajtim intensiv për lëkurën e trupit, me veti të menjëhershme lipolitike, drenante dhe anti-celulit.

  Përmban:

  -ekstraktet e algave Guam, me veti anti celulit

  -turmalinën e mikronizuar, që ka veti të absorbojë nxehtësinë e trupit dhe ta shndërrojë atë në FIR (rreze infra të kuqe të largëta) të nevojshme për qelizat dhe indet.

  https://www.youtube.com/watch?v=sWvMiWJjf6I

  KESHILLA

  Përdorimi

  Njomet trupi me ujë të ngrohtë dhe aplikohet balta, duke e masazhuar për pak minuta (2-3minuta). Shpëlahet me ujë të bollshëm. Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në javë. Nëse gjatë aplikimit ndjeni nxehtësi më tepër seç duhet shpëlajeni trupin me ujë të ftohtë. Nuk përdoret në fytyrë dhe flokë. Nuk përdoret në plagë të hapur ose në lëkurë të irrituar. Nuk përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: