Rilastil Deliskin RS Anti-redness Normal to Dry Skin-Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale & të thatë

  Rilastil Deliskin RS Anti-redness Normal to Dry Skin-Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale & të thatë

  Referenca:

  3,350 Lekë

  Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale & të thatë 40ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim i krijuar për lëkurë kuperoze, që skuqet (si pasojë e kapilarëve të dukshëm në sipërfaqe).

  Rutina, ekstaktet e bimës së lajthisë dhe një tetrapeptid për shkak të efektit vazoprotektor dhe adstrigjen që kanë pakësojnë skuqjen e lëkurës. Vitaminat dhe alfa glukani marrin pjesë në proçesin e homeostazës qelizore dhe i rikthejnë lëkurës komfortin e munguar.

  Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.

  Testuar klinikisht. Testuar për nikel, krom, bakër, mërkur dhe paladium.

  Jo komedogjenik. Hipoalergjik. Pa parabene. Pa ngjyrues. Pa parfum. Pa derivate të grurit.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: