BIONIKE-DEFENCE B-LUCENT DAY-PEEL-Fale efektit eksfoliues minimizon njollat

  BIONIKE-DEFENCE B-LUCENT DAY-PEEL-Fale efektit eksfoliues minimizon njollat

  Referenca:

  1,900 Lekë

  Lares ne forme kremi i cili pastron lekuren nga papasterite dhe fale efektit eksfoliues minimizon njollat dhe i jep lekures shkelqim

  Paketimi: 150 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  PHAs (poly-hydroxy acids): Realizojne veprim eksfoliues. Ky veprim terheq qelizat e reja ne siperfaqen e lekures, te cilat i japin lekures nje pamje me te fresket dhe me te bute. Pervec kesaj, PHA ofrojne hidratim afatgjate dhe kane veti antioksiduese.

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikojeni cdo dite ose sipas trajtimit, ne lekure te lagur duke masazhuar me levizje rrethore dhe duke shmangur zonen e syve. Shpelajeni me uje te vaket.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: