BIONIKE-DEFENCE B-LUCENT SKIN-Serum intesiv kunder hiperpigmentimit

  BIONIKE-DEFENCE B-LUCENT SKIN-Serum intesiv kunder hiperpigmentimit

  Referenca:

  3,050 Lekë

  Serum intesiv kunder njollave kafe dhe hiperpigmentimit te lekures

  Paketimi: 30 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Metil gentisate: Nje substance natyrale e fituar nga rrenja e bimes Gentiana. Ajo vepron ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.

  Peptidi biomimetik: Lufton sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen), duke frenuar enzimat e perfshira ne procesin e sintezes se melanines.

  Lipo-amino acide (Undenylenoyl Phenylalanine): Lufton sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines.

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikojeni ne mbremje ne fytyre pas pastrimit te lekures. Rekomandohet ta shoqeroni me nje krem hidratues dhe zbutes, te tille si Hydra5 Opthydra.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: