BIONIKE-DEFENCE COLOR FOUNDATION BRUSH

  BIONIKE-DEFENCE COLOR FOUNDATION BRUSH

  Referenca:

  3,050 Lekë

  Furce per perhapjen e fondatines likuide, kremoze dhe kompakte duke i dhe lekures nje pamje natyrale.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Forma e vecante e rrumbullaket me nje kend lejon qe te aplikohet produkti lehtesisht edhe ne zona me veshtiresi per tu aplikuar si, konturet e fytyres, hunda dhe konturet e syve.

  Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: