Vichy – Normaderm lares 3 ne 1

  Vichy – Normaderm lares 3 ne 1

  Referenca: 0011

  1,860 Lekë

  Pёr lëkura sensibёl dhe me probleme.

  Njё pastrues me tre funksione:

  Larёs: Eleminon yndyrёn e tepёrt dhe  papastёrtitё.
  Eksfoliant: Zhbllokon  poret.
  Maskё: Zbardh lёkurёn dhe zgjon çehren.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pёr lëkura sensibёl dhe me probleme.

  Njё pastrues me tre funksione:

  Larёs: Eleminon yndyrёn e tepёrt dhe  papastёrtitё.
  Eksfoliant: Zhbllokon  poret.
  Maskё: Zbardh lёkurёn dhe zgjon çehren.

  0011

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: