Rilastil – Hydrotenseur Serum i koncentruar antirrudhe

  Rilastil – Hydrotenseur Serum i koncentruar antirrudhe

  Referenca: 0015

  5,540 Lekë

  Efekt shumë i theksuar hidratues, lifting dhe antirrudhë. Indikohet si trajtim intensiv periodik ose si përforcues i efektit te kremit të përditshëm.

  Mënyra e përdorimit: vendoseni mbi zonat që kanë nevojë dhe palpojeni lehtë me mollëzat e gishtave derisa të përthithet plotësisht.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Efekt shumë i theksuar hidratues, lifting dhe antirrudhë. Indikohet si trajtim intensiv periodik ose si përforcues i efektit te kremit të përditshëm.

  Mënyra e përdorimit: vendoseni mbi zonat që kanë nevojë dhe palpojeni lehtë me mollëzat e gishtave derisa të përthithet plotësisht.

  Avantazhet

  Jo komedogjenik
  Paketim i sigurtë
  Pa paraben
  Pa kolorant
  Testuar klinikisht
  Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
  Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur

  0015

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: