Rilastil Acnestil Cream-Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml

  Rilastil Acnestil Cream-Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml

  Referenca:

  2,230 Lekë

  Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim që pakëson dhe parandalon formimin e parregullsive në fytyrë.

  Ka veti keratolitike, sebo-rregulluese, matifikuese dhe zbutëse.

  Prania e substancave antimikrobike kontrollon dukurinë e rritjes së mikroorganizmave në lëkurë, duke parandaluar ndonjë infeksion të mundshëm. Pantenoli, ceramidet dhe acidi hialuronik ushqejnë lëkurën dhe e zbutin atë.

  Testuar klinikisht. Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium. Pa parabene, parfum, derivate të grurit, pa vazelinë ose rrjedhës të saj, pa lanolinë ose rrjedhës të saj. Jo komedogjenik. Hipoalergjik.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, në lëkurë të pastruar paraprakisht.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: