JOWAE TINTED MOISTURIZING CREAM-BB krem i pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave

  JOWAE TINTED MOISTURIZING CREAM-BB krem i pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave

  Referenca:

  1,940 Lekë

  BB krem i pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave 30 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  BB krem i pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave.

  Hidraton dhe uniformizon ngjyren natyrale te fytyres duke i dhene asaj dhe shkelqim.

  Me permbajtje:

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Uje nga lulet Sakura - hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.

  - Alga te kuqe

  - Glicerine vegjetale

  - Pigmente natyrale minerale.

  KESHILLA

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet çdo mengjes.

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: