Produktet e reja - Faramcia Babamusta Kellici

Produktet e reja

Nëna & Fëmija

Produktet e Reja

Këtu janë 6 produkte.

Je duke pare 1-6 of 6 produkt(e)

ESI-Aloe Fresh Alito Fresco Spray

Spraj me veprim shume efikas kunder aromes se keqe te gojes. Permban Aloe vera, fara qitro, vaj Tea tree dhe karbosimetilkitozan te cilat neutralizojne bakteret e kavitetit oral.

Price 700 Lekë

ESI-Acknes gel

Xhel transparent per fytyren me tendence akneike mikse dhe te yndyrshme me baze vaj esencial Tea Tree. Produkti ideal per te eleminuar shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin lekures.

Price 770 Lekë

ESI-Acknes detergente

Lares ne trajte shkume, i bute dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale per pastrimin e perditshem te fytyres.
Price 1,620 Lekë

ESI-Acknes cerotti

Leukoplaste transparente ne forme rrethore, qe aplikohen direkt tek zona akneike e fytyres ose e trupit tuaj me baze vaj esencial tea tree.

Price 1,000 Lekë