Kujdesi për Gojën

Kujdesi për Gojën

Kujdesi për Gojën

Këtu janë 2 produkte.

Je duke pare 1-2 of 2 produkt(e)

Active filters

Avent – Sterilizues me avull 3 në 1

Përshkrimi i Produktit

Sterilizuesi elektrik 3 në 1 Avent eleminon efektivisht 99,9% të baktereve në produktet e fëmijës suaj në vetëm pak minuta. E përdorur nga spitalet, sterilizimi me avull është një mënyrë efektive për të mbrojtur beben nga bakteret e dëmshme. Mjafton të shtoni ujë në pjatën poshtë dhe ta vendosni në prizë. Në pak minuta ju do keni të sterilizuara aksesorët e fëmijës suaj.
  • Eleminon 99,9% të baktereve
  • Sterilizon shishe të ndryshme, pompë gjiri dhe aksesorë
  • Sterilizon në vetëm 6 minuta
  • Mban deri në 6 shishe 330ml Avent
  • I mban produktet (shishet, biberonat, pompën e gjirit) të sterilizuara për 24 orë
Price 10,690 Lekë