Vitamina B
Nëna & Fëmija

Vitamina B

Vitamina B

Këtu janë 26 produkte.

Je duke pare 1-12 of 26 produkt(e)

Active filters

Solgar – Formula VM-75®

Formulë komplekse me vitamina, minerale, antioksidantë, baza bimor në formë pluhuri (lucernë, acerolë, majdanoz, lakrishtë, kaçë) dhe bioflavonoide në vetëm një tabletë në ditë.

Price 2,550 Lekë

Ultra Vitamin B Complex

Ultra Vitamin B Complex

Fuqi optimale me vitaminën B complex

Ultra Vit. B Complex nga Vitabiotics përfshin 8 llojet esenciale të vitaminës B dhe luan një rol të rëndësishëm në organizmin e njeriut. Esencial për mirëmbajtjen ne parametra optimal të  gjithë organizmit dhe sidomos flokëve, thonjve dhe sistemit nervor.

Price 900 Lekë

Vitabiotics – Perfectil

Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh. Perfectil është formula nr.1 ne Mbretërinë e Bashkuar për lëkurën, flokët dhe thonjtë.

Price 1,900 Lekë

Power Health – Vitamin b50 complex

Vitaminat B janë një grup vitaminash të tretshme në ujë që nuk mund të ruhen dhe grumbullohen në organizem. Cdo vitaminë B është e ndryshme nga tjetra, veprojne sinergjikisht me njëra tjetrën dhe kanë veprime të ndryshme në qelizë. Efekti i përgjithshëm i vitaminave B ndikon në një numër proçesesh biologjike ne organizëm.

Price 870 Lekë

CARDIOACE ORIGINAL X 30 KAPSULA -...

Cardioace Original kontribuon në funksionin normal të zemrës . Siguron një kombinim unik të ushqyesve të veçantë, dhe ekstraktit të hudhrave që ndikon në qarkullimin normal të gjakut.

Price 1,420 Lekë

NEUROZAN PLUS OMEGA 3 - VITABIOTICS

Truri juaj ka nevojë për një specter të gjerë nutrientësh esencialë që punojnë së bashku për të siguruar shëndetin dhe performancën e tij. Neurozan Plus ofron mbështetje nutricionale të avancuar me nutrient specifikë që ndihmojnë funksionimin normal të trurit dhe funksioneve konjitive.

Price 3,499 Lekë

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMEGA -3, ACID FOLIK, VITAMINA TË GRUPIT B, VITAMINA A,C,D,E E GJITHA NË NJË SHURUP PËR FËMIJË MBI 3 VJEÇ.

PËRDORIMI: FËMIJË MBI  V JEÇ 10 mL NË DITË.

Price 1,380 Lekë
Porosite Tani

FEROGLOBIN LIQUID - VITABIOTICS

Feroglobin Liquid ka shije mjalti dhe aromë portokalli. Formula prej hekuri të lëngshëm dhe  ushqyes  të tjerë ndihmon në ruajtjen e shëndetit dhe vitalitetit, kontribuon edhe në reduktimin e lodhjes. Ky kombinim i veçantë përmban gjithashtu vitaminë C që rrit absorbimin e hekurit, vitaminë B6 dhe B12 të cilat kontribuojnë në vitalitet.

Price 1,280 Lekë

FEROGLOBIN B12 x 30 kapsula me clirim...

Hekuri është një mineral esencial që rrit formimin normal të  hemoglobinës,transportuese e oksigjenit në çdo pjesë të trupit.  Hekuri kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar. Duke kontribuar edhe në reduktimin e lodhjes.

Price 1,230 Lekë