Për Gojën & Fytin

Për Gojën & Fytin

Për Gojën & Fytin

Këtu janë 9 produkte.

Je duke pare 1-9 of 9 produkt(e)

Active filters

Curasept Coll Ads 0,12% Chx Implant

Kolutori Curasept Perio permban kloreksidine 0.12% e cila lufton pllaken bakteriale dhe sistemin ADS i cili redukton rrezikun e pigmentimit dhe ndryshimet ne shije 200 ml

Price 1,150 Lekë

ESI-Aloe Fresh Alito Fresco Spray

Spraj me veprim shume efikas kunder aromes se keqe te gojes. Permban Aloe vera, fara qitro, vaj Tea tree dhe karbosimetilkitozan te cilat neutralizojne bakteret e kavitetit oral.

Price 700 Lekë