Avene
Nëna & Fëmija

Avene

Avene

There is 1 product.

Je duke pare 1-1 of 1 produkt(e)

Active filters

Avene – Cold Cream Krem ushqyes per duar

Avène Cold Cream krem për duar është një krem i formuluar me bazë Cold Cream, ideal për hidratimin e duarve të thata dhe të dëmtuara.

Ky krem është i pasur me Cold Cream, i cili ofron veti ushqyese dhe mundëson një komfort që zgjat në duart tuaja. Gjithashtu përmban Sucralfate  që mbështet riparimin e epidermës dhe Uji Termal Avene së bashku me Alpha Bisabolol qetësojne duart e dobësuara.

Price 1,100 Lekë