Kujdesi për Këmbët

Kujdesi për Këmbët

Kujdesi për Këmbët

Këtu janë 11 produkte.

Je duke pare 1-11 of 11 produkt(e)

Active filters

DR. Ciccarelli – Spray deodorant per...

Dr. Cicarelli spray deodorant për këmbë parandalon aromën e keqe të këmbëve dhe këpucëve.

Përmban esencë të trumzës, me veprim rifreskues dhe dezinfektant. Ai parandalon aromën e keqe të djersës, lehtëson kruarjen dhe ndjesinë e djegies, mban këmbët e freskëta dhe të aromatizuara gjatë gjithë ditës.

Price 650 Lekë

Dr. Ciccarelli – Puder deodorant per...

Dr.Cicarelli pudër deodorant për këmbë është zgjidhja perfekte për djersitjen e tepërt të këmbëve, lagështisë dhe aromës së keqe.

Pudra deodorante përmban vaj esencial të trumzës, efektive për zgjidhjen në mënyrë natyrale të djersitjes së tepërt të këmbëve. Ka veti rifreskuese dhe dizenfektuese, parandalon dhe përthith aromën e keqe, rregullon djersitjen e këmbëve dhe i mban këmbët e freskëta dhe të thata gjatë gjithë ditës.

Rekomandohet për personat që merren me sport, djem, burra dhe gra, pavarësisht moshës.

E testuar dermatologjikisht

Price 900 Lekë

DR. Ciccarelli – Spray deodorant për...

Përmban esencë të trumzës, me veprim rifreskues dhe dezinfektant. Ai parandalon aromën e keqe të djersës, lehtëson kruarjen dhe ndjesinë e djegies, mban këmbët e freskëta dhe të aromatizuara gjatë gjithë ditës.

Price 650 Lekë