Intime
Nëna & Fëmija

Intime

Intime

Këtu janë 4 produkte.

Je duke pare 1-4 of 4 produkt(e)

Active filters

Vidermina – Solucion pastrues per...

Solucion pastrues me pH acid (3.8) me veti mbrojtëse dhe higjenizuese, e indikuar për higjenën intime të përditshme.

Respekton pH e lëkurës dhe mukozës së ndjeshme pa e dobësuar shtresën hidrolipidike të epidermës. Përmban ekstrakt Equisetum, Acid Laktik dhe është e pasur me Acid Hialuronik me veprim hidratant, për të ofruar komfort maksimal.

Price 1,030 Lekë

Vidermina – CLX Lares per higjenen...

Larës me pH lehtësisht acid (5,5), i indikuar për higjenën e përditshme intime. Formula, e cila përmban një kompleks anti-bakterial me origjinë bimore, ka një veprim higjenizues, freskues dhe mbrojtës, pa prishur ekuilibrin e lëkurës dhe mukozës.

Price 1,500 Lekë

Farmaderbe – Marvinia Lares intim

Marvinia detergjent është zhvilluar për një higjenë personale korrekte. Formula speciale, e bazuar në ekstrakte bimore dhe fara grejpfruit, e bejnë një produkt unik dhe te pazevendësueshëm për higjenën dhe qetësimin e irritimeve.

Ruan ekosistemin vaginal duke e bërë atë më të fortë kundër sulmeve të jashtme, kontrollon përhapjen e agjentëve patogjenë dhe veprimi i saj balancues në florën bakteriale indikohet për higjienën e përditshme të të gjithë familjes. pH fiziologjik. Jep një ndjesi mirëqenieje dhe freskie që zgjat.

Price 1,880 Lekë

Saugella – IdraSerum

Serumi i parë për higjenën intime në moshë fertile, që pastron dhe hidraton njëkohësisht

Pastrues intim me fuqi të lartë hidratuese, me qumësht Tërshërë dhe Maltodekstrinë

Price 1,800 Lekë