Të Tjera
Nëna & Fëmija

Të Tjera

Të Tjera

Këtu janë 13 produkte.

Je duke pare 1-12 of 13 produkt(e)

Active filters

Philps Avent – Biberon qetësues...

Lejoni lëkurën e bebit tuaj të marrë frymë me biberonin qetësues Philips Avent ultra air pacifier. Me 4 hapësira për qarkullimin e ajrit dhe me një peshë të lehtë është perfekt dhe i rehatshëm për përdorim.

Price 1,000 Lekë

Chicco aspiratore nasale-baby nose...

Chicco Pompe e vogel per hunden eshtë e dobishme për të liruar nga sekrecionet fëmijet ne menyre efektive dhe praktike dhe favorizon një gjumë të qetë.

Forma ergonomike e saj ndihmon gjatë kohës së përdorimit 

Eshte material i bute  për t'u përshtatur në mënyrë të përsosur dhe me delikatese femijes tuaj.

Price 490 Lekë