Shampo
Nëna & Fëmija

Shampo

Shampo

Këtu janë 64 produkte.

Je duke pare 1-12 of 64 produkt(e)

Active filters

Vichy – Shampo, normalizues dhe...

Për flokё tё  yndyrshёm

Vonon daljen e yndyrёs nё flokё,pastron rrёnjёn e flokut.

Kompleks sebo-rregullues: njё bashkim prej katёr tensioaktive qё ul shpёrndarjen e yndyrёs nё fibrёn e flokёve dhe siguron qёndrueshmёri tё rrёnjёs sё flokut.

Price 2,000 Lekë

Vichy – shampo kunder zbokthit, per...

Efikasitet i provuar klinikisht.

Eleminon zbokthin nё mёnyrё tё dukshme qё nё aplikimin e parё.Arrin ta mbajё deri nё 6 javё  pas mbarimit tё trajtimit.

Formulё me Selenium DS.

Bashkim unik i disulfurit tё Seleniumit dhe Cohesyl.(pёrbёrёs aktiv  kundёr zbokthit).

Price 2,000 Lekë

Vichy – Shampo krem Nutri-Riparuese

Shampo krem Nutri-Reparator Keratino-kompleks + 3 vajra me origjinё bimore

Pёr  herё tё  parё Laboratori Vichy ofron njё pёrbёrje tё pasur me 3vajra bimore dhe forcёn e keratino-kompleks pёr ti rikthyer fibrёs pёrbёrёsit e domosdoshёm tё njё fije floku tё shёndetshme.

Price 2,000 Lekë

Alta Care Laboratories – Keto Z...

Keto-Z me një formulim të ri kombinon 3 përbërës të fuqishëm: OctopiroxTriclosan dhe Climbazole, të cilat janë anti-alergjik, antibakterial dhe antifungal.

Price 1,500 Lekë

Bionike – Defence KS Shampo kundër...

Shampo kundër rënies së flokëve: pastron butësisht dhe promovon kushte optimale për flokë më të fortë dhe më vital. Gjendjet e stresit, mangësitë dietike, pabarazitë hormonale dhe ndryshimet sezonale mund të ndryshojnë ciklin fiziologjik të jetës së flokëve (fazat e anagjenit, katagjenit dhe telogjenit), qe vijon me një rritje të rënies dhe rrallimit progresiv.

Price 1,250 Lekë

Dr. Dova – Shampo me rozmarinë

Dr. Dova Shampo me rozmarinë 100% organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Ndalon rënien e flokëve. Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

Price 3,000 Lekë