Nëna & Fëmija

Nëna & Fëmija

Nëna & Fëmija

Këtu janë 153 produkte.

Je duke pare 1-12 of 153 produkt(e)

Active filters

Nutriben – Natal 1 (0m+) 800gr

Nga dita e parë deri në 6 muaj.

Përberja: qumësht i skremuar, shurup qumështi i demineralizuar, vajra vegjetale, laktozë, probiotikë, vaj peshku, koncentrat proteinash serike, minerale, vitamina, aminoacide, fibra ushqimore, lecitinë soje, taurinë, nukleotide, acid citrik.

Price 2,600 Lekë

Nozohaem – Xhel per ndalimin e...

Nozohaem është një trajtim xhel, unik, i lehtë për tu përdorur në rastet e gjakrrjedhjes nga hundët. Ndalon gjakrrjedhjen në moment duke ju lejuar ti riktheheni aktivitetit tuaj ditor.

Price 1,100 Lekë

Nutriben – Growth 3 (12m+)

Qumësht për bebe për përdorim nga muaji i 12-të.

Nutribén ® Growth formula është e dizenjuar për fëmijë mbi 12 muaj.

Përmban të gjithë lëndët ushqyese për rritjen e shëndetshme të bebes suaj.

Price 2,350 Lekë

Nasaleze – Spraj mbrojtes nga ftohja...

Nasaleze Cold and Flu Blocker është një përzierje unike e përbërësve të fuqishëm, natyralë dhe anti-viralë. Ajo kap, përthith dhe neutralizon mikrobet në ajër, duke ndaluar shkaqet e infeksionit, jo vetëm duke trajtuar simptomat. Eshtë ideale për përdorim kur një pjesëtar i familjes sëmuret me rrufë dhe ju nuk doni të prekeni.

Price 780 Lekë

Nutriben – Continuation 2 (6m+) 800gr

Qumësht për bebe për përdorim nga muaji i 6.

Nutribén ® Continuation është dizenjuar për ti dhënë një ushqyerje të plote, të pasur dhe të përshtashme për fëmijet mbi 6 muaj.

Price 2,500 Lekë

Isomar – Spraj per higjenen e...

Pastrimi i hundës çdo ditë është shumë i rëndësishëm si për fëmijët dhe për të rriturit për të ndihmuar në parandalimin e ftohjes dhe alergjive të frymëmarrjes dhe në mbajtjen e rrugëve të frymëmarrjes të shëndetshme.

Isomar Spraj higjene e përditshme, me bazë ujë deti izotonik, jep një veprim hollues dhe mund të përdoret si për pastrimin e hundës edhe të veshëve falë prezencës së aplikatorëve.

Price 1,050 Lekë

CREMA IDRATANTE LENITIVA 100 mL -...

Delikate, e çmuar, e pasur në lëndë ushqyese dhe komponentë proteinik. lëndët të para me origjinë nga kosheret e bletëve të tilla si mjaltë, poleni, nektari, dylli dhe Propolisi janë me prejardhje të vërtetë natyrore që kanë frymëzuar të gjithë produktet e linjës së re Trudi Baby Care

Price 400 Lekë

PASTA PROTETTIVA 100 mL - TRUDI BABY...

Paste Mbrojtëse është ideale për parandalimin e plasaritjeve, acarimit dhe skuqjes  në zonat inguinale të te porsalindurve, ku fërkimi i vazhdueshëm i pelenës i shtohet stanjacionit të pashmangshëm të lëngjeve agresive.

Price 420 Lekë

SUDOCREM 30 G

What is Sudocrem?

Sudocrem is an emolient soothing cream which has been used globally for the past 80 years to aid and assist in the management of nappy rash.

Price 499 Lekë

FEROGLOBIN B12 x 30 kapsula me clirim...

Hekuri është një mineral esencial që rrit formimin normal të  hemoglobinës,transportuese e oksigjenit në çdo pjesë të trupit.  Hekuri kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar. Duke kontribuar edhe në reduktimin e lodhjes.

Price 1,230 Lekë