Fytyra

Fytyra

Fytyra

Këtu janë 338 produkte.

Je duke pare 1-12 of 338 produkt(e)

Active filters

Vichy – Normaderm lares 3 ne 1

Pёr lëkura sensibёl dhe me probleme.

Njё pastrues me tre funksione:

Larёs: Eleminon yndyrёn e tepёrt dhe  papastёrtitё.
Eksfoliant: Zhbllokon  poret.
Maskё: Zbardh lёkurёn dhe zgjon çehren.

Price 1,860 Lekë

Vichy – Idealia Serum

Pёr  lёkura tё lodhura,lёkura tё dёmtuara nga ndotja mjedisore dhe duhani.Lёkura tё ekspozuara ndaj rrezeve UV. Lёkura tё dobёsuara nga njё ushqim i paekuilibruar. Serum i krijuar pёr njё lёkurё ideale. Homogjenitet dhe ngjyrё plot shkёlqim.Pore te ngushtuara ,lёkurё e zbutur.

Price 5,850 Lekë

Rilastil – Hydrotenseur Serum i...

Efekt shumë i theksuar hidratues, lifting dhe antirrudhë. Indikohet si trajtim intensiv periodik ose si përforcues i efektit te kremit të përditshëm.

Mënyra e përdorimit: vendoseni mbi zonat që kanë nevojë dhe palpojeni lehtë me mollëzat e gishtave derisa të përthithet plotësisht.

Price 5,540 Lekë

Natures Aid – Vitamin E (Natural) oil...

Vaji i Vitaminës E, vitamina e rinisë!

Vitamina E është një nga antioksidantët më të fuqishëm, i cili parandalon dëmtimin e qelizave nga radikalet e lira. Vitamina E ngadalëson plakjen e qelizës dhe është e domosdoshme për një sërë procesesh biologjike.

Price 2,600 Lekë

A-Derma – Protect AD Mbrojtës ndaj...

PROTECT AD SPF 50+ Very High Protection Cream është produkti i parë i formuluar specifikisht dhe i testuar për të përmbushur nevojat e lëkurave atopike duke ofruar një teksture të kënaqshme. Ajo mbron kundër efekteve të rrezeve të dëmshme UV duke rivendosur barrierën e lëkurës falë kompleksit zbutës.

Price 3,500 Lekë