Vitamina D
Nëna & Fëmija

Vitamina D

Vitamina D

Këtu janë 11 produkte.

Je duke pare 1-11 of 11 produkt(e)

Active filters

Solgar – Formula VM-75®

Formulë komplekse me vitamina, minerale, antioksidantë, baza bimor në formë pluhuri (lucernë, acerolë, majdanoz, lakrishtë, kaçë) dhe bioflavonoide në vetëm një tabletë në ditë.

Price 2,550 Lekë

Vitabiotics – Ultra Vitamin D 2000 IU

Ultra Vitamin D siguron një sasi optimale të vitaminës D që luan një rol të rëndësishëm në organizëm dhe në aspekte të tjera të shëndetit. Ajo nuk luan rol vetëm në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve por është e njohur gjithashtu për rolin mbështetës në funksionimin normal të sistemit imunitar, ndarjen normale të qelizave dhe funksionin normal të muskujve.

Price 2,500 Lekë

Vitabiotics – Ultra Vitamin D 1000 IU

Ultra Vitamin D siguron një sasi optimale të vitaminës D që luan një rol të rëndësishëm në organizëm dhe në aspekte të tjera të shëndetit. Ajo nuk luan rol vetëm në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve por është e njohur gjithashtu për rolin mbështetës në funksionimin normal të sistemit imunitar, ndarjen normale të qelizave dhe funksionin normal të muskujve.

Price 1,500 Lekë

Power Health – D-Vit3 2000IU

Vitamina është një vitaminë shumë e rëndësishme e tretshme në yndyrna, që është gjetur gjatë kërkimit për rakitizmin dhe sëmundjet e kockave te fëmijët. Konsiderohet një nga të paktat vitamina të prodhuara në trupin tonë , dhe më specifikisht ajo prodhohet në lëkurën tonë nga drita e diellit dhe rrezatimi ultraviolet në formën më aktive të D3, cholecalciferol.

Price 790 Lekë

BABYTOL D3+K1 -30 KAPSULA

Babytol D3 + K1 është një kombinim i vitaminave thelbësore për fëmijën tuaj që nga lindja e tij. Këto vitamina janë krijuar për të sapolindurit që ushqehen me gji sepse qumështi i gjirit nuk përmban sasi të mjaftueshme të këtyre vitaminave.

Price 1,765 Lekë

LABORATORI ITAL-LAB OFERTA

Të parandalosh është më e lehtë se të kurosh.
E megjithatë prirja në përgjithësi është kryerja e analizave vetëm kur kemi probleme shëndetësore. ■Check-up do të thotë një kontroll mjekësor që duhet ta bëjnë të gjithë njerëzit minimumi 1 herë në vit, pa simptoma dhe shqetësime mjekësore për të verifikuar gjendjen e tyre shëndetësore dhe për të parandaluar sëmundjet .
■Normalisht për një individ të shëndetshëm është i mjaftueshëm një check-up një herë në 6 muaj ose në një vit.
Laboratori ITAL LAB ●Dega 1 》PËRBALLË POLIKLINIKES QENDRORE DURRËS
●Dega 2 》 PËRBALLË SPITALIT RAJONAL DURRËS

JU MIRËPRESIM

Price 3,000 Lekë

NEUROZAN PLUS OMEGA 3 - VITABIOTICS

Truri juaj ka nevojë për një specter të gjerë nutrientësh esencialë që punojnë së bashku për të siguruar shëndetin dhe performancën e tij. Neurozan Plus ofron mbështetje nutricionale të avancuar me nutrient specifikë që ndihmojnë funksionimin normal të trurit dhe funksioneve konjitive.

Price 3,499 Lekë

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMEGA -3, ACID FOLIK, VITAMINA TË GRUPIT B, VITAMINA A,C,D,E E GJITHA NË NJË SHURUP PËR FËMIJË MBI 3 VJEÇ.

PËRDORIMI: FËMIJË MBI  V JEÇ 10 mL NË DITË.

Price 1,380 Lekë
Porosite Tani