Pelena
Nëna & Fëmija

Pelena

Pelena

Këtu janë 18 produkte.

Je duke pare 1-12 of 18 produkt(e)

Active filters

CREMA IDRATANTE LENITIVA 100 mL -...

Delikate, e çmuar, e pasur në lëndë ushqyese dhe komponentë proteinik. lëndët të para me origjinë nga kosheret e bletëve të tilla si mjaltë, poleni, nektari, dylli dhe Propolisi janë me prejardhje të vërtetë natyrore që kanë frymëzuar të gjithë produktet e linjës së re Trudi Baby Care

Price 400 Lekë

PASTA PROTETTIVA 100 mL - TRUDI BABY...

Paste Mbrojtëse është ideale për parandalimin e plasaritjeve, acarimit dhe skuqjes  në zonat inguinale të te porsalindurve, ku fërkimi i vazhdueshëm i pelenës i shtohet stanjacionit të pashmangshëm të lëngjeve agresive.

Price 420 Lekë

SUDOCREM 30 G

What is Sudocrem?

Sudocrem is an emolient soothing cream which has been used globally for the past 80 years to aid and assist in the management of nappy rash.

Price 499 Lekë

BAGNOLATTE AL MIELE D'ARANCIO 500 mL

Veçanërisht e përshtatshme për lëkurën e ndjeshme të të vegjëlve, Bagnolatte Trudi Baby Care përmban vetëm perbërës delikate që rrjedhin nga përpunimi i palmës së kokosit. 

Price 1,140 Lekë

Frezyderm – Baby Cream

Përshkrimi i Produktit

Krem i butë, mbrojtës, kundër ujit
– Veprim antiinflamator dhe zbutës
– Aftësi riqeneruese dhe kuruese
– Veprim antiseptik, kundër ujit

Indikacione: Kujdes ditor për zonën urogjenitale pas çdo ndryshimi të pelenës

Përbërësit:
-Vaj kamomili
-Pantenol
-Oksid zinku 3 %

Price 1,650 Lekë

Frezyderm – Baby Liquid Talc

Përshkrimi i Produktit

Kujdes, mbrojtje nga lagështia e tepërt
– Absorbim i lagështirës, mbrojtje nga dehidratimi
– Veprim antiinflamator, kurues
– Cilësi antiirrituese, zbutëse
– Forcim i mantelit hidrolipidik
Indikacione: Eritemë, inflamacion, skuqje

Price 1,450 Lekë