Vitamina

Vitamina

Vitamina

Këtu janë 125 produkte.

Je duke pare 1-12 of 125 produkt(e)

Active filters

Vitabiotics – Visionace Plus

Visionace Plus është një formulë e plotë që ofron nutrientë, ekstrakt boronice dhe Luteinë.

Vitaminat A, B2 dhe Zink si dhe Omega-3  ndihmojnë në mbajtjen e një shikimi normal.

Price 3,500 Lekë

Solgar – Formula VM-75®

Formulë komplekse me vitamina, minerale, antioksidantë, baza bimor në formë pluhuri (lucernë, acerolë, majdanoz, lakrishtë, kaçë) dhe bioflavonoide në vetëm një tabletë në ditë.

Price 2,550 Lekë

Ultra Vitamin B Complex

Ultra Vitamin B Complex

Fuqi optimale me vitaminën B complex

Ultra Vit. B Complex nga Vitabiotics përfshin 8 llojet esenciale të vitaminës B dhe luan një rol të rëndësishëm në organizmin e njeriut. Esencial për mirëmbajtjen ne parametra optimal të  gjithë organizmit dhe sidomos flokëve, thonjve dhe sistemit nervor.

Price 900 Lekë

Vitabiotics – Perfectil

Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh. Perfectil është formula nr.1 ne Mbretërinë e Bashkuar për lëkurën, flokët dhe thonjtë.

Price 1,900 Lekë

Power Health – Vitamin b50 complex

Vitaminat B janë një grup vitaminash të tretshme në ujë që nuk mund të ruhen dhe grumbullohen në organizem. Cdo vitaminë B është e ndryshme nga tjetra, veprojne sinergjikisht me njëra tjetrën dhe kanë veprime të ndryshme në qelizë. Efekti i përgjithshëm i vitaminave B ndikon në një numër proçesesh biologjike ne organizëm.

Price 870 Lekë

BABYTOL D3+K1 -30 KAPSULA

Babytol D3 + K1 është një kombinim i vitaminave thelbësore për fëmijën tuaj që nga lindja e tij. Këto vitamina janë krijuar për të sapolindurit që ushqehen me gji sepse qumështi i gjirit nuk përmban sasi të mjaftueshme të këtyre vitaminave.

Price 1,765 Lekë

Jamieson – Vitamin C e pertypshme...

Faktor kyç në mirëmbajtjen e shëndetit të mirë.

Ndihmon trupin të metabolizojë yndyrnat dhe proteinat.

Ndihmon zhvillimin dhe mirëmbajtjen e shëndetit të kockave, kërcit, dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

Ndihmon formimin e indeve lidhëse.

Ndihmon shërimin e plagëve.

Price 1,350 Lekë

Vitabiotics – Ultra Vitamin C Fizz...

Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitamine C, e balancuar me zink per nje efikasitet maksimal. Te dy keto nutriente ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar. Vitamina C kontribuon ne sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit perthithjen e hekurit.

Price 900 Lekë