Femra

Femra

Femra

Këtu janë 575 produkte.

Je duke pare 1-12 of 575 produkt(e)

Active filters

Vidermina – Solucion pastrues per...

Solucion pastrues me pH acid (3.8) me veti mbrojtëse dhe higjenizuese, e indikuar për higjenën intime të përditshme.

Respekton pH e lëkurës dhe mukozës së ndjeshme pa e dobësuar shtresën hidrolipidike të epidermës. Përmban ekstrakt Equisetum, Acid Laktik dhe është e pasur me Acid Hialuronik me veprim hidratant, për të ofruar komfort maksimal.

Price 1,030 Lekë

Vichy – Shampo, normalizues dhe...

Për flokё tё  yndyrshёm

Vonon daljen e yndyrёs nё flokё,pastron rrёnjёn e flokut.

Kompleks sebo-rregullues: njё bashkim prej katёr tensioaktive qё ul shpёrndarjen e yndyrёs nё fibrёn e flokёve dhe siguron qёndrueshmёri tё rrёnjёs sё flokut.

Price 2,000 Lekë

Vitabiotics – Perfectil

Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh. Perfectil është formula nr.1 ne Mbretërinë e Bashkuar për lëkurën, flokët dhe thonjtë.

Price 1,900 Lekë

Vidermina – CLX Lares per higjenen...

Larës me pH lehtësisht acid (5,5), i indikuar për higjenën e përditshme intime. Formula, e cila përmban një kompleks anti-bakterial me origjinë bimore, ka një veprim higjenizues, freskues dhe mbrojtës, pa prishur ekuilibrin e lëkurës dhe mukozës.

Price 1,500 Lekë

Farmaderbe – Marvinia Lares intim

Marvinia detergjent është zhvilluar për një higjenë personale korrekte. Formula speciale, e bazuar në ekstrakte bimore dhe fara grejpfruit, e bejnë një produkt unik dhe te pazevendësueshëm për higjenën dhe qetësimin e irritimeve.

Ruan ekosistemin vaginal duke e bërë atë më të fortë kundër sulmeve të jashtme, kontrollon përhapjen e agjentëve patogjenë dhe veprimi i saj balancues në florën bakteriale indikohet për higjienën e përditshme të të gjithë familjes. pH fiziologjik. Jep një ndjesi mirëqenieje dhe freskie që zgjat.

Price 1,880 Lekë

Vichy – Idealia Serum

Pёr  lёkura tё lodhura,lёkura tё dёmtuara nga ndotja mjedisore dhe duhani.Lёkura tё ekspozuara ndaj rrezeve UV. Lёkura tё dobёsuara nga njё ushqim i paekuilibruar. Serum i krijuar pёr njё lёkurё ideale. Homogjenitet dhe ngjyrё plot shkёlqim.Pore te ngushtuara ,lёkurё e zbutur.

Price 5,850 Lekë

Vichy – shampo kunder zbokthit, per...

Efikasitet i provuar klinikisht.

Eleminon zbokthin nё mёnyrё tё dukshme qё nё aplikimin e parё.Arrin ta mbajё deri nё 6 javё  pas mbarimit tё trajtimit.

Formulё me Selenium DS.

Bashkim unik i disulfurit tё Seleniumit dhe Cohesyl.(pёrbёrёs aktiv  kundёr zbokthit).

Price 2,000 Lekë

Vichy – Shampo krem Nutri-Riparuese

Shampo krem Nutri-Reparator Keratino-kompleks + 3 vajra me origjinё bimore

Pёr  herё tё  parё Laboratori Vichy ofron njё pёrbёrje tё pasur me 3vajra bimore dhe forcёn e keratino-kompleks pёr ti rikthyer fibrёs pёrbёrёsit e domosdoshёm tё njё fije floku tё shёndetshme.

Price 2,000 Lekë

ESI – Green Coffee

Një shtesë ushqimore antioksidante që ndihmon të mbani nën kontroll peshën trupore

Shtesë ushqimore me bazë Kafe Jeshile (formulë e përqëndruar 500 mg), është një zgjidhje natyrale për kontrollin e peshës trupore, në gjendje të stimulojë metabolizmin energjitik të organizmit. Është një mbështetje për dietat dobësuese, duke stimuluar trupin të djegë yndyrnat dhe të keni peshën e dëshiruar në mënyrë natyrale.

Price 1,700 Lekë