Buzët
Nëna & Fëmija

Buzët

Buzët

Këtu janë 28 produkte.

Je duke pare 1-12 of 28 produkt(e)

Active filters

Fillerina – Krem për Konturin e Syve...

Krem anti-rrudhe për vijat e holla dhe rrudhat e para.

Duke dhënë një pamje më të re, kremi per konturin e syve dhe buzëve Grada 2 mund të përdoret në mëngjes dhe darkë për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve dhe gojës.

Price 5,600 Lekë

Fillerina – Krem për Konturin e Syve...

Krem anti-rrudhe për vijat e holla dhe rrudhat e para.

Duke dhënë një pamje më të re, kremi per konturin e syve dhe buzëve Grada 3 mund të përdoret në mëngjes dhe darkë për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve dhe gojës.

Price 7,300 Lekë

LABELLO BLACKBERRY SHINE - LABELLO

LABELLO BLACKBERRY SHINE - LABELLO

NEW Blackberry Shine vjen me një shije frutash të shijshme dhe frymëzuese, aromë manaferre kombinuar dhe me vanilje. Me qëndrueshmëri  afatgjate dhe vlera të forta hidratuese për buzët.

Price 250 Lekë

LABELLO CHERRY SHINE - LABELLO

LABELLO CHERRY SHINE - LABELLO

Për rezultatet më të mira aplikojeni çdo ditë në buzët tuaja. Formula e re me Hydra IQ përmban aromë qershie. Buzët do të kenë aromë frutore të qershisë dhe  një ngjyrë me shkëlqim të butë. Ofron lagështi afatgjatë për buzët tuaja. Labello Cherry Shine zgjedhja juaj e përditshme.

Price 250 Lekë

LABELLO ORIGINAL 12h - LABELLO

LABELLO ORIGINAL 12h - LABELLO

Për rezultatet më të mira aplikohet çdo ditë në buzët tuaja.-

Ofron hidratim afatgjatë dhe kujdes intensiv

- Mbron në mënyrë efektive buzët tuaja nga tharja

- I lë buzët e buta. Labello Classic Care nuk lë asnjë ngjyrë në buzët tuaja.

Formula hidratuese me Hydra IQ përmban gjalpë kariteje. 

Price 250 Lekë