Pastrim i Fytyrës

Pastrim i Fytyrës

Pastrim i Fytyrës

Këtu janë 81 produkte.

Je duke pare 1-12 of 81 produkt(e)

Active filters

Vichy – Normaderm lares 3 ne 1

Pёr lëkura sensibёl dhe me probleme.

Njё pastrues me tre funksione:

Larёs: Eleminon yndyrёn e tepёrt dhe  papastёrtitё.
Eksfoliant: Zhbllokon  poret.
Maskё: Zbardh lёkurёn dhe zgjon çehren.

Price 1,860 Lekë

Avene – Gentle Toning Lotion

Locioni tonik Avene përfundon në mënyrë perfekte heqjen e makijazhit, të lëkurave të ndjeshme të thata dhe vesh epidermën duke e mbrojtur atë.

Price 2,400 Lekë