Omega
Nëna & Fëmija

Omega

Omega

Këtu janë 24 produkte.

Je duke pare 1-12 of 24 produkt(e)

Active filters

BABYTOL DHA OMEGA-30 KAPSULA

Truri i foshnjës zhvillohet më intensivisht në tre muajt e parë pas lindjes, dhe shqisat e shikimit, dëgjimit dhe të folurit në vitin e parë. Pas një viti, funksione më të larta të trurit zhvillohen që janë të rëndësishme për përqendrimin, vëmendjen dhe inteligjencën e fëmijës tuaj.

Price 1,799 Lekë

CARDIOACE ORIGINAL X 30 KAPSULA -...

Cardioace Original kontribuon në funksionin normal të zemrës . Siguron një kombinim unik të ushqyesve të veçantë, dhe ekstraktit të hudhrave që ndikon në qarkullimin normal të gjakut.

Price 1,420 Lekë

NEUROZAN PLUS OMEGA 3 - VITABIOTICS

Truri juaj ka nevojë për një specter të gjerë nutrientësh esencialë që punojnë së bashku për të siguruar shëndetin dhe performancën e tij. Neurozan Plus ofron mbështetje nutricionale të avancuar me nutrient specifikë që ndihmojnë funksionimin normal të trurit dhe funksioneve konjitive.

Price 3,499 Lekë

OMEGA 3-6-9 NË FORMË TË LËNGSHME 473...

OMEGA 3-6-9 NË FORMË TË LËNGSHME 473 mL - NOW® FOODS

Omega 3-6-9 është një përzierje optimale e acideve yndyrore esenciale të vajit te farave te lirit, ullirit, embrionit të grurit dhe Oenothera biennis.

Përdorimi : 1 lugë gjelle 1 ose 2 herë në ditë.

Mund të përdoret dhe nga vegjetarianët

Price 2,500 Lekë

OMEGA 3-6-9 X 60 PERLA - SYNERGY

OMEGA 3-6-9 X 60 PERLA - SYNERGY

PËRBËRËSIT PËR NJË KAPSULË:

1- OMEGA 3 - 650 mg

2- OMEGA 6 - 260 mg

3- OMEGA 9 - 260 mg

4-- VITAMIN E - 1 mg.

PËRDORIMI: 

TË RRITUR: 1 PERLË NË DITË.

Price 1,200 Lekë

OMEGOR MEGA 3 6 9 X 90 PERLE

Omegor® Mega 3-6-9 është një suplement ushqyes që sjell gamën e plotë të acideve yndyrore esenciale duke kombinuar EPA dhe DHA  të Omega-3 nga vaji i peshkut, ALA nga vaji i farës së lirit, me Omega-6 GLA nga vaji i aguliçeve dhe Omega- 9 nga vaji i ullirit. Studimet tregojnë se GLA është më e dobishme kur merret  e kombinuar me EPA.

Price 2,050 Lekë

OMEGOR MEGA 3 X 90 PERLE

OMEGOR® Mega 3 është një suplement ushqyes nga vaji i peshkut, i pastër, jo i koncentruar dhe i një cilësie të lartë. Është i lehtë për t’u përthithur në sajë të formës natyrale të triglicerideve të EPA dhe DHA, që sigurojnë biodisponibilitet optimal dhe mungesën e erës së vajit të peshkut, karakteristikë e suplementeve ushqyese të zakonshme të vajit të peshkut.

Price 1,799 Lekë

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMEGA -3, ACID FOLIK, VITAMINA TË GRUPIT B, VITAMINA A,C,D,E E GJITHA NË NJË SHURUP PËR FËMIJË MBI 3 VJEÇ.

PËRDORIMI: FËMIJË MBI  V JEÇ 10 mL NË DITË.

Price 1,380 Lekë
Porosite Tani