Krem kundra Njollave

Krem kundra Njollave

Krem kundra Njollave

Këtu janë 6 produkte.

Je duke pare 1-6 of 6 produkt(e)

Active filters

BIONIKE-DEFENCE B-LUCENT...

Lares ne forme kremi i cili pastron lekuren nga papasterite dhe fale efektit eksfoliues minimizon njollat dhe i jep lekures shkelqim

Paketimi: 150 ml

Price 1,900 Lekë

ESI-Acknes cerotti

Leukoplaste transparente ne forme rrethore, qe aplikohen direkt tek zona akneike e fytyres ose e trupit tuaj me baze vaj esencial tea tree.

Price 1,000 Lekë