Krem për Akne

Krem për Akne

Krem për Akne

Këtu janë 2 produkte.

Je duke pare 1-2 of 2 produkt(e)

Active filters

ESI-Acknes cerotti

Leukoplaste transparente ne forme rrethore, qe aplikohen direkt tek zona akneike e fytyres ose e trupit tuaj me baze vaj esencial tea tree.

Price 1,000 Lekë

ESI-Acknes gel

Xhel transparent per fytyren me tendence akneike mikse dhe te yndyrshme me baze vaj esencial Tea Tree. Produkti ideal per te eleminuar shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin lekures.

Price 770 Lekë