Shtatëzania

Shtatëzania

Shtatëzania

Këtu janë 23 produkte.

Je duke pare 1-12 of 23 produkt(e)

Active filters

Avent – Pompë elektrike gjiri

Përshkrimi i Produktit

Pompë elektrike gjiri për nënat e reja

 • Pozicion më i rëhatshëm falë dizenjos unike
 • Ofron një stimulim me 3 shpejtësi të ndryshme
 • Kokë e butë që masazhon dhe ngjason me thithjen e bebes
 • Përfshin një shishe natyrale 125 ml dhe një kokë biberoni
 • Dizenjo e lehtë kompakte
 • E lehtë për tu pastruar
Price 19,000 Lekë

Avent – Pompë manuale gjiri

Përshkrimi i Produktit

Pompë manuale gjiri për nënat e reja

 • Kokë e butë që masazhon dhe lejon lehtësisht daljen e qumështit
 • Dizenjo e lehtë, kompakte
 • Përfshin një shishe natyrale 125ml dhe një kokë biberoni
Price 6,450 Lekë

Avent – Sterilizues me avull për...

Përshkrimi i Produktit

Sterilizues me avull për mikrovalë Avent ka një dizenjo të lehtë dhe kompakte, duke e bërë ideale për sterilizimin e shisheve brënda dhe jashtë shtëpisë. Ato mbesin sterile për 24 orë pa u hapur sterilizuesi.

 • Eleminon 99,9% të baktereve
 • Sterilizon në 2 minuta
 • Mban deri në 4 shishe Avent
 • I përshtatet shumicës së mikrovalave
 • Sterilizon shishet, biberonat, pompat e gjirit
Price 4,000 Lekë

FEROGLOBIN LIQUID - VITABIOTICS

Feroglobin Liquid ka shije mjalti dhe aromë portokalli. Formula prej hekuri të lëngshëm dhe  ushqyes  të tjerë ndihmon në ruajtjen e shëndetit dhe vitalitetit, kontribuon edhe në reduktimin e lodhjes. Ky kombinim i veçantë përmban gjithashtu vitaminë C që rrit absorbimin e hekurit, vitaminë B6 dhe B12 të cilat kontribuojnë në vitalitet.

Price 1,280 Lekë

FEROGLOBIN B12 x 30 kapsula me clirim...

Hekuri është një mineral esencial që rrit formimin normal të  hemoglobinës,transportuese e oksigjenit në çdo pjesë të trupit.  Hekuri kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar. Duke kontribuar edhe në reduktimin e lodhjes.

Price 1,230 Lekë

FERRO ACTIVE X 14 BUSTINA SANAVITA -...

Shtesë ushqimore e bazuar në Bisglycinate Hekuri dhe Acidin Folik. Hekuri në formë Bisglycinate nxit absorbimin më të mirë të hekurit dhe tolerancën më të madhe në nivelin e stomakut.

Price 1,200 Lekë

FERROLIN C POCKET DRINK x 24 POCKET...

Shtesë  ushqimore e hekurit me vitaminë C dhe folateve, ndihmon për të kompensuar këto lëndë ushqyese kur ka një nevojë fizike në rritje ose kur dieta e një personi nuk është shumë e pasur me këta elementë.

Price 1,000 Lekë