Lëkurë me akne

Lëkurë me akne

Lëkurë me akne

Këtu janë 12 produkte.

Je duke pare 1-12 of 12 produkt(e)

Active filters

BIONIKE-AKNET DERMOCONTROL-Xhel-krem...

Xhel-krem hidratues dhe balancues i sebumit me efekt keratolitik per lekurat me tendence akneike.

I pershtatshem per perdorim te perditshem, si trajtim mbajtes. I testuar per te qene jo komedogjen.

Price 1,650 Lekë