Celulit
Nëna & Fëmija

Celulit

Celulit

Këtu janë 12 produkte.

Je duke pare 1-12 of 12 produkt(e)

Active filters

BIONIKE-DEFENCE BODY ReduXCELL...

Suplement ushqyes qe minimizon celulitin, nxit mikroqarkullimin dhe ka nje efekt drenues. Rekomandohet te kombinohet me trajtimin lokal anticelulit.

Paketimi: 30 kapsula

Price 3,250 Lekë