Pickimet nga Insektet

Pickimet nga Insektet

Pickimet nga Insektet

Këtu janë 6 produkte.

Je duke pare 1-6 of 6 produkt(e)

Active filters

CHICCO - KREM KUNDER PICKIMIT TE...

Linja e re Chicco rifreskon, hidraton dhe mbron lëkurën e të vegjëlve në mënyrë natyrale. Aroma e lehtë dhe delikate vjen nga prezenca e vajit të Melissa dhe Andiroba. Kremi përthithet menjëherë. Ideale pas banjos, hidraton dhe mbron lëkurën.

Price 750 Lekë

Chicco – Mbrojtës kundër pickimit të...

Përshkrimi i Produktit

Linja e re Chicco rifreskon, hidraton dhe mbron lëkurën e të vegjëlve në mënyrë natyrale. Aroma e lehtë dhe delikate vjen nga prezenca e vajit të Melissa dhe Andiroba. Roll on i lehtë për tu aplikuar, praktik dhe delikat.

Price 750 Lekë

Frezyderm – Chamomille Bath

Përshkrimi i Produktit

Qetëson lëkurën e irrituar
– Veprim antiinflamator, antiirritues
– Cilësi kuruese, emoliente, zbutëse
– Aftësi antiinflamatore, formuese të himenit

Indikacione: Intertrigo, urtikarie, irritime, kafshime nga insektet,
skujqje, shenja anale, hemoroide

Përdorimi: Në ujë të vakët tretni një sasi prej 25ml (3 lugë gjelle).
Zona e prekur qendron ne solucion per pak minuta.
Mos e shpelani.

Përbërësit:
Aloe, acid p-glicirretinik
Përbërës aktivë antiinflamatorë

Price 1,540 Lekë