Krem për Duart

Krem për Duart

Krem për Duart

Këtu janë 13 produkte.

Je duke pare 1-12 of 13 produkt(e)

Active filters

Nuxe – Krem ushqyes, riparues i...

Lëkura e duarve e thatë ose e dëmtuar

Përkujdesje riparuese dhe ushqyese falë mjaltit të Acacies dhe gjalpit Karité. Formë gatenike jo e yndyrshme për një kënaqësi të vërtetë përdorimi që zgjat.

Rezultati : Duar të buta, kutikuia elastike dhe një kontur thoi perfekt.

Price 1,350 Lekë

Avene – Cold Cream Krem ushqyes per duar

Avène Cold Cream krem për duar është një krem i formuluar me bazë Cold Cream, ideal për hidratimin e duarve të thata dhe të dëmtuara.

Ky krem është i pasur me Cold Cream, i cili ofron veti ushqyese dhe mundëson një komfort që zgjat në duart tuaja. Gjithashtu përmban Sucralfate  që mbështet riparimin e epidermës dhe Uji Termal Avene së bashku me Alpha Bisabolol qetësojne duart e dobësuara.

Price 1,100 Lekë

CREMA MANI 75 mL - CERA DI CUPRA

Bukuria nuk ka moshë. Cera di Cupra është një markë historike dhe dominon tregun e Kozmetikës së Grave, duke u ofruar konsumatorëve një gamë të gjerë produktesh për fytyrën dhe trupin.

Price 300 Lekë

CREMA MANI 75 mL - ALOEDERMAL

Kremi i duarve luan një veprim qetësues kundër agjentëve të jashtëm. Produkti ka veti anti-skuqje falë substancave funksionale si Fitosterolet, Aloe Vera dhe Acid Glycyrrhetinic

Price 500 Lekë

HAND CREAM WITH SEA BUCKTHORN &...

Për duar dhe thonjë të bukur provoni efektin e dobishëm të buckthorn të detit ,që zbut lëkurën. E kombinuar me vitaminë E, lëkura juaj do të jetë më e hidratuar dhe e butë, dhe thonjtë tuaj do të jenë të bukur .  

Price 200 Lekë

KREM DUARSH 100 mL - JOHNSON & JOHNSON

JOHNSON'S Hand Cream  është një balsam që i lë duart  të buta edhe pas larjes. Kombinimi i gjëndjes së lëkurës dhe vajrave zbutës siguron një hidratim për 24 orë, eleminon ashpërsinë dhe ndjesinë e duarve   thata. Mbajeni në çantën tuaj për hidratim edhe kur jeni në lëvizje!

Price 330 Lekë

KREM DUARSH ULTRA HIDRATUES 75 mL -...

 I pasuruar me agjentë hidratues (ure 3% glicerinë 3%), Kremi  siguron hidratim të menjëhershëm, ushqen në mënyrë efikase dhe i mbron duart e thata dhe të dëmtuara. Testuar dermatologjikisht.

Price 700 Lekë