Trajtimi kundër parazitëve

Trajtimi kundër parazitëve

Trajtimi kundër parazitëve

There is 1 product.

Je duke pare 1-1 of 1 produkt(e)

Active filters

Frezyderm- Lice Free Set

Trajtim për Parazitët E Kokës.
LICE FREE SET

Pa Biocide,konservant,dhe paraben

Një trajtim natyral I kompletuar i cili zhduk parazitët e kokës dhe zbut kruarjen dhe irritimin.Ky set përmban shampoo kundra parazitëve, locion kundra parazitëve dhe nje krëhër kundra parazitëve.

Kjo formule përmban një kombinim të pemës së cajit,geranium dhe essenca të vajit të lavandës, I cili në kombinim me përbërës aktiv si kalendula dhe ekstraktet bimore të acetum trajton natyralisht dhe heq parazitët.

Lice Free Set ndalon efektivisht parazitët e kokës në cdo fazë të jetës se tyre.

Ky set lehtëson lëkurën e skalpit nga kruarja dhe irritimi I shkaktuar nga parazitët e kokës, efektive dhe nē një menyrë shumë të sigurt.

Price 1,800 Lekë