Krem per Akne

Krem per Akne

Krem per Akne

Këtu janë 7 produkte.

Je duke pare 1-7 of 7 produkt(e)

Active filters

BIONIKE-AKNET DERMOCONTROL-Xhel-krem...

Xhel-krem hidratues dhe balancues i sebumit me efekt keratolitik per lekurat me tendence akneike.

I pershtatshem per perdorim te perditshem, si trajtim mbajtes. I testuar per te qene jo komedogjen.

Price 1,650 Lekë

ESI-Acknes cerotti

Leukoplaste transparente ne forme rrethore, qe aplikohen direkt tek zona akneike e fytyres ose e trupit tuaj me baze vaj esencial tea tree.

Price 1,000 Lekë

ESI-Acknes detergente

Lares ne trajte shkume, i bute dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale per pastrimin e perditshem te fytyres.
Price 1,620 Lekë