Chicco – Mbrojtës kundër pickimit të mushkonjave Roll-on

  Chicco – Mbrojtës kundër pickimit të mushkonjave Roll-on

  Referenca:

  750 Lekë

  Përshkrimi i Produktit

  Linja e re Chicco rifreskon, hidraton dhe mbron lëkurën e të vegjëlve në mënyrë natyrale. Aroma e lehtë dhe delikate vjen nga prezenca e vajit të Melissa dhe Andiroba. Roll on i lehtë për tu aplikuar, praktik dhe delikat.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Linja e re Chicco rifreskon, hidraton dhe mbron lëkurën e të vegjëlve në mënyrë natyrale. Aroma e lehtë dhe delikate vjen nga prezenca e vajit të Melissa dhe Andiroba. Roll on i lehtë për tu aplikuar, praktik dhe delikat.

   • Formula delikate ideale për lëkurën e fëmijëve
  • Me vaj Melissa dhe Andiroba, mbrojtje 100% natyrale
  • Aromë delikate dhe natyrale pa parfum sintetik
  • E testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: