Bioderma – Atoderm Krem hidratues, riparues për duar

  Bioderma – Atoderm Krem hidratues, riparues për duar

  Referenca:

  1,280 Lekë

  (Atoderm Moisturizing Hand Cream)

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Trajtim riparues që ushqen intensivisht duart e dëmtuara

  • Atoderm krem për duar dhe thonj trajtim riparues i përditshëm forcon filmin hidrolipidik dhe mbron lëkurën, duke rivendosur funksionin biologjik barrierë.
  • “Doreza” të vërteta rigjeneruese dhe ushqyese: rigjeneron edhe lëkurën më të dëmtuar dhe zbut menjëherë duart e thata dhe me tendencë për probleme dermatologjike (thatësi, çarje, plasaritje)
  • Tekstura e pasur dhe kremoze ofron komfort të menjëhershëm.
  • Formule e parfumuar
  • Pa paraben
  • Hipoalergjike
  • Jo e yndyrshme, nuk ngjit

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni disa herë gjatë ditës, në duar të lara e të thara

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: