BAGNO SHAMPOO SENZA LACRIME 500 mL - CHICCO

  BAGNO SHAMPOO SENZA LACRIME 500 mL - CHICCO

  Referenca:

  640 Lekë

  Pastron butësisht lëkurën e bebes, duke  lënë aromë të këndshme. Formula e saj e butë nuk irriton sytë.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  BAGNO SHAMPOO SENZA LACRIME  500 mL - CHICCO

  Pastrues për lëkurat e thata dhe të ndjeshme të bebeve . Pastron butësisht lëkurën e bebes, duke  lënë aromë të këndshme. Formula e saj e butë nuk irriton sytë. Produkti  është i pasuruar me ekstrakte të calendules, e njohur për vetitë e saj zbutëse, pa parabene, SLS ose SLES, pastron flokët dhe parandalon formimin e nyjeve.Nuk permban alkool dhe ngjyrues. Testuar klinikisht për lëkurë të ndjeshme. Hipoalergjik (formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive të lëkurës .  

  Përmbajta: Ekstrakt Calendule me veti zbutëse, qetësuese, pastruese, freskuese dhe antiseptike.

  Forma: Shishe 500 mL.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: