Trudi Pelena 11-25 Kg, 16 Cope

  Trudi Pelena 11-25 Kg, 16 Cope

  Referenca:

  749 Lekë

  Paketimi permban 18 pelena dhe eshte i pershtatshem per femije me peshe nga 11-25 kg, masa 5

  Sasia
  There are not enough products in stock


   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pelena me butesi dhe elasticitet perfekt per femijen tuaj

  Veshje e jashtme e veçante me ventilimi çka i jep mundesi ajrosje lekures.

  Zvogelojne pranine e lageshtires dhe ul probabilitetin e acarimit te lekures

  Panolini puthitet mire me trupin e foshnjes dhe duke i ofruar rehati ne levizje

  Paketimi permban 18 pelena dhe eshte i pershtatshem per femije me peshe nga 11-25 kg, masa 5

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: