Saugella – IdraSerum

  Saugella – IdraSerum

  Referenca: 0060

  1,800 Lekë

  Serumi i parë për higjenën intime në moshë fertile, që pastron dhe hidraton njëkohësisht

  Pastrues intim me fuqi të lartë hidratuese, me qumësht Tërshërë dhe Maltodekstrinë

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Serumi i parë për higjenën intime në moshë fertile, që pastron dhe hidraton njëkohësisht

  Pastrues intim me fuqi të lartë hidratuese, me qumësht Tërshërë dhe Maltodekstrinë

  Përse funksion

  Ka një formulë inovative të pasur dhe të plotë me bazë tensioaktive delikate dhe hidratante, qumësht tërshërë, Maltodekstrinë, ekstrakte natyrale të Salvia officinalis e Calendula officinalis dhe Gomma Xantana, që lejojnë një pastrim delikat. Saugella idraSerum ndihmon në rivendosjen e kushteve optimale të mukozës vulvo-vaginale, dhe në veçanti në rastet e tharjes gjenitale.

  Kur është e nevojshme

  Gjatë moshës fertile në rastet e:

  Ndjeshmerisë nga pastruesit e zakonshëm
  Irritime jo me bazë infeksioni, gjithashtu për shkak të përdorimit të veshjeve slip, të brendshme sintetike ose me ngjyrë
  Nevojë për hidratim më të lartë.

  Eshtë pa paraben, pa alergenë

  Veprimi i saj është testuar klinikisht

  pH 4.5 ndihmon në mbajtjen e aciditetit fiziologjik vaginal të femrës në moshë fertile.

  Mënyra e përdorimi

  Përdoreni si një pastrues normal një ose dy herë në ditë.

  0060

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: