Physalis – Fat Burner, suplement per humbjen e peshes

  Physalis – Fat Burner, suplement per humbjen e peshes

  Referenca: 0023

  2,500 Lekë

  Physalis Fat burner bio është një suplement 100% organik që përvëç të tjerave përmban:

  Ekstrakt çaji jeshil i cili mbështet metabolizmin e yndyrnave dhe ndihmon në kontrollin e peshës trupore
  Ekstrakt të kafes jeshile (Svetol®), me një minimum 40% acidi kologjenik dhe 10% acid caffeylquinic.
  Ekstrakti i Schisandra kontribuon në detoksifikimin e organizimit dhe promovon mirëqenie fizike.
  Ky kompleks është i pasuruar me ekstrakt me Acai berry, me origjinë nga Amerika e Jugut, e cila është konsumuar për shkak të benefiteve që ka.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Physalis Fat burner bio është një suplement 100% organik që përvëç të tjerave përmban:

  Ekstrakt çaji jeshil i cili mbështet metabolizmin e yndyrnave dhe ndihmon në kontrollin e peshës trupore
  Ekstrakt të kafes jeshile (Svetol®), me një minimum 40% acidi kologjenik dhe 10% acid caffeylquinic.
  Ekstrakti i Schisandra kontribuon në detoksifikimin e organizimit dhe promovon mirëqenie fizike.
  Ky kompleks është i pasuruar me ekstrakt me Acai berry, me origjinë nga Amerika e Jugut, e cila është konsumuar për shkak të benefiteve që ka.

  Kujdes! Physalis Fat burner bio duhet të kombinohet me një dietë të balancuar dhe të shëndetshme dhe aktivitet të mjaftueshëm fizik. Mundohuni të pini 2 litra ujë në ditë.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Merrni 2 tableta  ne dite, ne mengjes dhe ne dreke, para ushqimit.

  0023

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: