BIONIKE-AKNET HYDRA PLUS -Xhel-krem per lekurat seborroike

  BIONIKE-AKNET HYDRA PLUS -Xhel-krem per lekurat seborroike

  Referenca:

  1,650 Lekë

  Xhel-krem per lekurat seborroike-40ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Xhel-krem per lekurat seborroike. Rekomandohet ne rastet e tharjes se lekures seborroike, te shkaktuar nga trajtimet farmakologjike (psh.me isotretinoine). Hidraton, ushqen dhe rigjeneron lekuren, pa e yndyrosur ate si dhe qeteson irritimin dhe disko

  Acidi Hialuronik (4 pesha  te ndryshme molekulare): Nxit hidratimin ne te gjitha shtresat e epidermes. 

  Micropatch perimesh: Zgjat dhe fuqizon efektin hidratues.

  Ceramide, Skualane dhe Vitamina E: Rikthejne  funksionin barriere te lekures.

  Hidroksietil ure dhe Trimetilglicine: Stabilizojne nivelin e ujit ne shtresat e epidermes.

  Perdorimi: Aplikoni sipas nevojes pas pastrimit te fytyres, me masazhim te lehte.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: