Korff Cure Make Up Long Lasting Lipstick-Buzëkuq me veprim që zgjat

  Korff Cure Make Up Long Lasting Lipstick-Buzëkuq me veprim që zgjat

  Referenca:

  3,200 Lekë

  Buzëkuq me veprim që zgjat në kohë 6ml

  NUANCA 01/ 02 /03 /04

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim me një teksturë të butë, që shkrin në buzë dhe u jep një ndjesi komforti. Aplikatori ndihmon në formimin e kontureve perfekte dhe në një aplikim preçiz. Ju ofron buzëve tuaja një shkëlqim që zgjat deri në 12 orë.

  Nuk përmban vajra mineralesh. Testuar dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

  Përdorimi Aplikohet në buzë, në çdo moment të ditës.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: