LABELLO CHERRY SHINE - LABELLO

  LABELLO CHERRY SHINE - LABELLO

  Referenca:

  250 Lekë

  LABELLO CHERRY SHINE - LABELLO

  Për rezultatet më të mira aplikojeni çdo ditë në buzët tuaja. Formula e re me Hydra IQ përmban aromë qershie. Buzët do të kenë aromë frutore të qershisë dhe  një ngjyrë me shkëlqim të butë. Ofron lagështi afatgjatë për buzët tuaja. Labello Cherry Shine zgjedhja juaj e përditshme.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: