LABELLO BLACKBERRY SHINE - LABELLO

  LABELLO BLACKBERRY SHINE - LABELLO

  Referenca:

  250 Lekë

  LABELLO BLACKBERRY SHINE - LABELLO

  NEW Blackberry Shine vjen me një shije frutash të shijshme dhe frymëzuese, aromë manaferre kombinuar dhe me vanilje. Me qëndrueshmëri  afatgjate dhe vlera të forta hidratuese për buzët.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: