Fillerina – Krem për Konturin e Syve dhe Buzëve Grada 3

  Fillerina – Krem për Konturin e Syve dhe Buzëve Grada 3

  Referenca:

  7,300 Lekë

  Krem anti-rrudhe për vijat e holla dhe rrudhat e para.

  Duke dhënë një pamje më të re, kremi per konturin e syve dhe buzëve Grada 3 mund të përdoret në mëngjes dhe darkë për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve dhe gojës.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Krem anti-rrudhe për vijat e holla dhe rrudhat e para.

  Duke dhënë një pamje më të re, kremi per konturin e syve dhe buzëve Grada 3 mund të përdoret në mëngjes dhe darkë për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve dhe gojës.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Duke eksfoliuar butësisht dhe duke hidratuar në thellësi, masazhojeni me lëvizje rrethore për rezultate të shpejta dhe që zgjasin.

  Këshillë: Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me Trajtimin Filler dermo-kozmetik Grada 3.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: